tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

Strona główna /

Produkty w kategorii: Przemysłowe czujniki optyczne

Wszystkich produktów: 8 na 1 stronach

Sortowanie:

Listwy kodujące

Jeśli tylko poszczególne pola należy wskazać, pojedyncze odbłyśniki dodany polach. Paski kodujące są istotne, Rozpuszczalników, break-dowodu i blow-trudnych materiałów. Dla klap i listew przechylania strona kodowania jest pokryta Scotchlite reflex przejrzystości. Do strony listew przesuwnych pokryte kodowania reflektor. Paski kodowania można stosować w zakresie temperatur pomiędzy -20 ° C do około. ° C. 80 Paski kodujące służą do kierowania rozdziałem i przyporzadkowaniem pojemników transportowych w systemach przenośników taśmowych. Każdy pasek kodowania składa się ze stałej etykiety i dowolnej liczby elementów odzwierciedlających zmienne znaki. Paski mogą być zamocowane przez przykręcanie, lub nakładanie, natomiast pozycje elementów kodujących zmieniają znaczenie poprzez przesunięcie lub odwrócenie. Na stacjach przenośnika taśmowego, w których pojemnik jest kontrolowany, promień światła bariery zostaje odbity od odpowiednich pól paska kodującego i w ten sposób odpowiednio rozpoznany.
Listwy kodujace mogą przenosić również kod czysto mechanicznie, aktywując podczas transportu pojemnika na którym są przymocowane układ krzywek/czujników mechanicznych lub aktywatorów indukcyjnych (wtedy zamiast luster czy klapek są montowane elementy indukcyjne.
Włączanie i wyłączanie listew z klapkami mechanicznymi odbywa poprzez aktywację klapek o 45 stopni. ułatwia to programowanie układu i odczyt faktycznego stanu podczas procesu przygotowania.
W liniach  transportowych i przenośnikach w których wykorzystuje się małą liczbe pojemników ale często zmienia się kody lub są one zmieniane nawet przy każdorazowym przejściu przez linię lub jej etap, najlepiej nadaja się zadajniki przesuwne. Ponieważ te listwy kodowe są z dużymi reflektorami, nadają się także do pracy w trudnych warunkach.
Dla oznaczania pojedynczych egzemplarzy stosowac mozna pojedyncze lustra.

Dane techniczne

  Paski kodujące wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych, na rozpuszczalniki, oraz uderzenia i wibracje.
  Dla klap i listew przechylana strona kodowania jest pokryta materiałem odblaskowym a od strony listew przesuwnych pokryte lustrami z polaryzacją lub bez (w zależności od potrzeb). Paski kodowania można stosować w zakresie temperatur pomiędzy -20° C do około. 80° C.

  Variable modular system
  Execution as if flaps-, tilt-, sliding-strips
  Coding of flow programmes
  Various mounting options
  Coding visually readable
  • System uniwersalny dzięki modułowości
  • Ustawianie za pomoca pozycji oraz ułożenia
  • Kodowanie sposobu przepływu detali na linii
  • Zróżnicowane spososby mocowania
  • Czytelność wzrokowa zakodowanych danych

   

   

Strony pokrewne

 • -Czujniki odbiciowe
 • new