tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

aktualności

21.01.2016

amGard S40 to najnowszy asortyment blokad firmy Fortress Interlocks. Wykonany ze stali nierdzewnej 316 posiadający modularną konstrukcję pozwala na dobór szerokiej gamy przełączników i blokad. Zakres blokad dostarczany jest w obudowach posiadających stopień szczelności IP69K oraz wytrzymałość na wyrywanie do 10 000N. Dzięki niewielkim gabarytom pozwala na montaż na bramkach, gdzie mamy ograniczoną ilość miejsca.

czytaj wiecej

25.05.2015

CZUJNIKI KRAŃCOWE EDEN z wyjściami OSSD oraz wejściami RESET - to nowa odmiana czujników krańcowych (dla drzwi, osłon),co umożliwia podłączenie czujnika EDEN do zwykłego 2 kanałowego przekaźnika dedykowanego dla kurtyn. W odmianie z portem RESET potwierdzenie/uzbrojenie czujnika po otwarciu realizowane jest bezpośrednio specjalnym dodatkowy wejściem czujnika EDEN.

czytaj wiecej

18.02.2014

tGard jest nową, innowacyjną, a zarazem ekonomiczną pod względem kosztów serią zamków do kontroli dostępu do stref niebezpiecznych. Kompaktowe moduły wykonane z aluminium o stopniu szczelności IP65 pozwalają na konfiguracje produktów bezpieczeństwa zawierające rygle z solenoidem, mechaniczne moduły kluczowe, przyciski, przełączniki, lampki statusu oraz moduły awaryjnego otwarcia. Wszystkie elementy w wytrzymałej i solidnej aluminiowej obudowie.

czytaj wiecej

Szkolenia

Wszystkich zainteresowanych 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu poświęconemu zagadnieniu:
"Nowa dyrektywa maszynowa" oraz
"Wymagania bezpieczeństwa układów sterowania wg PN-EN ISO 13849-1 i analiza wybranych obwodów bezpieczeństwa z udziałem programu SISTEMA".
Najbliższy termin:

poinformujemy o nim zainteresowanych początkiem roku 2018


O szczegółach poinformujemy naszych klientów drogą elektroniczną, a wszystkich zainteresowanych którzy dotąd nie mieli kontaktów z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy!

Galeria zdjęć

kontakt z contra polska