tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

aktualności

01.09.2021

W asortymencie nieodgradzających elementów bezpieczeństwa pojawił się nowy rodzaj urządzeń - radarowe czujniki obecności osób.

czytaj wiecej

22.11.2019

Firma Fortress Interlocks wprowadziła do swojej oferty elektromagnetyczne moduły bezpieczeństwa z serii amGard Pro z obsługa czytników RFID. Produkty te są rozszerzeniem funkcjonalnosci serii amGard i pozwalają zrealizować funkcje uprawnień poszczególnych osób pragnących uzyskać dostęp do strefy zagrożenia lub strefy newralgicznej dla produkcji. Umożliwiają również logowanie osób wchodzących i wychodzących w danym obszarze, odliczanie czasu postoju i jego przyczyny itd.

czytaj wiecej

21.01.2016

amGard S40 to najnowszy asortyment blokad firmy Fortress Interlocks. Wykonany ze stali nierdzewnej 316 posiadający modularną konstrukcję pozwala na dobór szerokiej gamy przełączników i blokad. Zakres blokad dostarczany jest w obudowach posiadających stopień szczelności IP69K oraz wytrzymałość na wyrywanie do 10 000N. Dzięki niewielkim gabarytom pozwala na montaż na bramkach, gdzie mamy ograniczoną ilość miejsca.

czytaj wiecej

Radarowy system bezpieczeństwa

W asortymencie nieodgradzających elementów bezpieczeństwa pojawił się nowy rodzaj urządzeń - radarowe czujniki obecności osób.

Promienie radarowe wykrywają bezpośrednio mmikro ruchy i ciało człowieka (przenikają przez ubranie - i widzą bezpośrednio ruch części ciała) - dlatego nawet wstrzymywanie oddechu nie pozwala na "oszukanie" czujnika.

Radar jest alternatywą dla skanerów laserowych a w niektórych zastosowaniach jest niezastąpiony w odniesieniu do optycznych głowic skanujących (zapylenie, rozpryski wody, błota, osiadający kurz i brud - nie stanowią dla radarów problemu).

kontakt z contra polska
new