tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

aktualności

22.11.2019

Firma Fortress Interlocks wprowadziła do swojej oferty elektromagnetyczne moduły bezpieczeństwa z serii amGard Pro z obsługa czytników RFID. Produkty te są rozszerzeniem funkcjonalnosci serii amGard i pozwalają zrealizować funkcje uprawnień poszczególnych osób pragnących uzyskać dostęp do strefy zagrożenia lub strefy newralgicznej dla produkcji. Umożliwiają również logowanie osób wchodzących i wychodzących w danym obszarze, odliczanie czasu postoju i jego przyczyny itd.

czytaj wiecej

30.10.2018

W dziedzinie techniki bezpieczeństwa zrobiono kolejny krok na przód. Dzięki zastosowaniu techniki dywersyfikowanej komunikacji bezprzewodowej udało się stworzyć niezawodny, stabilny i bardzo odporny na zakłócenia system komunikacji sieciowej dla sterowników bezpieczeństwa kategorii PLe/SIL3. Pozwoliło to na stworzenie przez firmę SSP serii sterowników SIMPLIFIER które do komunikacji pomiędzy sobą wykorzystują sieć WIFI w paśmie 2,4 GHz.

czytaj wiecej

25.05.2015

CZUJNIKI KRAŃCOWE EDEN z wyjściami OSSD oraz wejściami RESET - to nowa odmiana czujników krańcowych (dla drzwi, osłon),co umożliwia podłączenie czujnika EDEN do zwykłego 2 kanałowego przekaźnika dedykowanego dla kurtyn. W odmianie z portem RESET potwierdzenie/uzbrojenie czujnika po otwarciu realizowane jest bezpośrednio specjalnym dodatkowy wejściem czujnika EDEN.

czytaj wiecej

Nowy wielofunkcyjny system autoryzacji i dostępu - FRANK oparty o zamki amGard

Firma Fortress Interlocks w tym roku wprowadziła do swojej oferty elektromagnetyczne moduły bezpieczeństwa z serii amGard Pro. Produkty te są następcami elektromagnetycznych modułów bezpieczeństwa z serii amGard. Pomimo wprowadzonych zmian moduły amGard Pro są w pełni kompatybilne z modułami amGard. Komponenty amGard Pro zapewniają elektromechaniczne rozwiązania dla praktycznie każdej aplikacji bezpieczeństwa do SIL3 (EN/IEC 60261), kategorii 4 i PLe (EN/ISO 13849-1). System zapewnia połącznie sterowania i bezpieczeństwa w jednym urządzeniu.

Konfigurator produktów z serii amGard Pro:
http://ftp.contra-polska.pl/amGardPro_konfigurator.pdf

Konfigurator produktów z serii amGard Pro:
http://ftp.contra-polska.pl/amGardPro_konfigurator.p

 

kontakt z contra polska