tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

Strona główna /

Produkty w kategorii: Klawiatury metalowe

Wszystkich produktów: 17 na 1 stronach

Sortowanie:

Definition tool - oprogramowanie

Oprogramowanie do definiowania matrycy znaków klawiatur DS KEYBOARDS, dzięki niemu można pod jednym klawiszem zaprogramować dowolny ciąg znaków, programowanie odbywa się poprzez złacze USB. Poniżej linki do ściągnięcia oprogramowania i przykład matrycy znaków do "wykrywania" który klawisz na klawiaturze ma jaką współrzędną na matrycy w programie.

Dane techniczne

    Po ściagnięciu pliku "matryca.dat" i wczytaniu go do programu definition tool, należy wgrać matrycę do klawiatury a następnie uruchomić opcję "test keyboard" i naciskając klawisz którego współrzędne chcemy znać na matrycy odczytujemy kolumnę nr 4 - czyli np jeżeli pojawi się po naciśnięciu klawisza cyfra 6 i 7 to współrzędna tego klawisza w matrycy jest 6 w pionie i 7 w poziomie (dla współrzędnych zaczynających się od "0" wyświetli się tylko sama liczba np: 0,5 to samo 5), dla współrzędnych z 2 pozycją 0 wpisy sanp: dla 5,0 pojawia się 5,11 (11 to 0 na normalnej klawiaturze), ewentualnie można sobie samemu wypełnić matrycę zestawami znaków własnego pomysłu i przetestować.

    UWAGA !! po wgraniu pliku ustawień matrycy poprzednia konfiguracja (oryginalna) zostaje nadpisana tym plikiem, dlatego zalecamy ostrożność, najlepiej najpierw zaopatrzyć się w plik oryginalnego układu danej klawiatury (dostarczamy takowy po podaniu dokładnego modelu /numeru seryjnego klawiatury, aby uniknąć wgrania ustawień z innego wariantu klawiatury)

new