tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

aktualności

30.10.2018

W dziedzinie techniki bezpieczeństwa zrobiono kolejny krok na przód. Dzięki zastosowaniu techniki dywersyfikowanej komunikacji bezprzewodowej udało się stworzyć niezawodny, stabilny i bardzo odporny na zakłócenia system komunikacji sieciowej dla sterowników bezpieczeństwa kategorii PLe/SIL3. Pozwoliło to na stworzenie przez firmę SSP serii sterowników SIMPLIFIER które do komunikacji pomiędzy sobą wykorzystują sieć WIFI w paśmie 2,4 GHz.

czytaj wiecej

21.01.2016

amGard S40 to najnowszy asortyment blokad firmy Fortress Interlocks. Wykonany ze stali nierdzewnej 316 posiadający modularną konstrukcję pozwala na dobór szerokiej gamy przełączników i blokad. Zakres blokad dostarczany jest w obudowach posiadających stopień szczelności IP69K oraz wytrzymałość na wyrywanie do 10 000N. Dzięki niewielkim gabarytom pozwala na montaż na bramkach, gdzie mamy ograniczoną ilość miejsca.

czytaj wiecej

7.01.2013

Firma Fortress Interlocks wprowadziła do swojej oferty elektromagnetyczne moduły bezpieczeństwa z serii amGard Pro. Produkty te są następcami elektromechanicznych modułów bezpieczeństwa z serii amGard.

czytaj wiecej

amGard Pro

amgard pro

Firma Fortress Interlocks w tym roku wprowadziła do swojej oferty elektromagnetyczne moduły bezpieczeństwa z serii amGard Pro. Produkty te są następcami elektromagnetycznych modułów bezpieczeństwa z serii amGard. Pomimo wprowadzonych zmian moduły amGard Pro są w pełni kompatybilne z modułami amGard. Komponenty amGard Pro zapewniają elektromechaniczne rozwiązania dla praktycznie każdej aplikacji bezpieczeństwa do SIL3 (EN/IEC 60261), kategorii 4 i PLe (EN/ISO 13849-1). System zapewnia połącznie sterowania i bezpieczeństwa w jednym urządzeniu.

Konfigurator produktów z serii amGard Pro:
http://ftp.contra-polska.pl/amGardPro_konfigurator.pdf

Konfigurator produktów z serii amGard Pro:
http://ftp.contra-polska.pl/amGardPro_konfigurator.p

 

kontakt z contra polska